Hakkımızda

Hakkımızda

Kurucumuz Ali Cevat Boztepe tarafından 1980 yılında kurulan Karmen Mutfak Eşyaları; ilk üretimine Süleymaniye’de, 300 metrekarelik bir binada fırın tepsisi üretimi yaparak başlamıştır.

Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda 2000 yıllarda, artan talepleri karşılamak üzere Bayrampaşa’da 5.000 metrekarelik fabrikada üretime geçilmiş, yükselen üretim kapasitesiyle paslanmaz ve modern yapıya uygun çatal-kaşık ürünleri de üretilmeye başlamıştır.

Çatal kaşıklarda önemli olan stilidir ancak daha önemlisi uzun ömürlü ve rahat kullanışa sahip olmasıdır. Yenilikçi stilimiz ve üstün kalite anlayışımızla yurt içi ve yurt dışındaki birçok sofrada eşsiz sunumlar hazırlamasını sağlıyoruz. Klasik ve günlük olmak üzere geniş ürün yelpazemiz ve ruhumuza özgün tasarımlarımız ile sofralara zarif dokunuşlar katıyor, mutfaklarda eşsiz lezzetlere imza atan başrollerin en büyük yardımcısı oluyoruz.

Tüketicilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda mutfak eşyaları ve endüstriyel mutfak eşyalarında her geçen gün daha kaliteli, yenilikçi, özgün ve farklı tasarımlı ürünler üretmeye devam ediyoruz.

Hakkımızda

.01 Kalite

Zanaatkarlık standartlarımız, koleksiyonumuzdaki her parça, her ayar ve aksesuar için geçerlidir. Masaüstü deneyiminizi gerçekten olağanüstü kılmak için en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Arsel sofra takımı ayrıca satın alma tarihinden itibaren 25 yıl garantilidir.

.02 Stil

Koleksiyonlarımızı her eve unutulmaz bir tarz katmak için özenle tasarladık. Mevcut renk, şekil ve kaplamalardan oluşan etkileyici bir seçim ve mevsimsel olarak piyasaya sürülen yeni ürünlerle, evinizi her gün ve tüm özel günler için şık bir şekilde donatabilirsiniz.

.03 Değer

Arsel, yenilikçi stiller ve yüzeyler ile ileriye dönük tasarım ürünleri sunarken, erişilebilir fiyat noktalarında yüksek kaliteli ürünler sağlamasıyla da tanınır. Şık ev aksesuarlarının herkes için uygun fiyatlı bir lüks olabileceğine inanıyoruz.